PRODÁNO

Byt 3+1, Loket

73 m2, osobní vlastnictví

Prodáno

Hledáte klidné bydlení nedaleko Karlových Varů? Lákalo by Vás bydlet kousek od hradu? Chcete se nastěhovat do krásného bytu bez dalších větších investic? Pak je tato nabídka přímo pro Vás. 

Byt prošel před šesti lety nákladnou a zdařilou kompletní rekonstrukcí. Nová prostorná kuchyně, nová zajímavě řešená koupelna, nové podlahy, snížené stropy a dominantní bezpečnostní vchodové dveře Vás nenechají na pochybách, že jste udělali dobře se na tento byt přijet minimálně podívat. 

Podlahová plocha bytu 73m2, k tomu 4,5m2 lodžie a sklep jsou ideální parametry pro rodinu s dětmi, nebo pár který potřebuje ke své spokojenosti dostatek místa. Zmenšením jednoho pokoje vznikl v bytě další úložný prostor, můžete ho využít i jako šatnu. Rozmístění místností si prohlédněte v galerii. 

Dokonalosti bude učiněno za dost v letošním roce, kdy bude celý dům zateplen. Historická část města Lokte Vás nadchne svou atmosférou, z bytu se tam dostanete procházkou parkem podél břehu řeky Ohře. Dominantou města je hrad z 12. století, který láká turisty z celého světa. Do místního amfiteátru pod hradem zajíždí během léta spousta českých i zahraničních umělců. 

Koncerty, divadla i muzikály tu mají neopakovatelnou kulisu. Pro motoristické nadšence je nad městem motokrosová trať, na které se každoročně pořádá závod okruhu mistrovství světa. 

Byt je díky své poloze ideální jak pro rodinu s dětmi, tak díky snadné dostupnosti z Karlových Varů i pro všechny, kteří nechtějí bydlet přímo ve městě, avšak nechtějí se úplně vzdát jeho komfortu. V Karlových Varech jste autem po dálnici do deseti minut.