Realitní blog

Poslední dobou se mi do rukou dostávají Rezervační a Kupní smlouvy, u kterých mi zůstává rozum stát. Většinou jsou to klienti našich finančních poradců a já jen dokola říkám "to bych nepodepsal". Nejhorší na tom je, že se dost často jedná o smlouvy od realitních kanceláří.