Reference

Reference klientů

Romana Nouzáková

*****

Velice děkujeme za pomoc s prodejem naší nemovitosti. Veškeré naše dotazy byly vždy zodpovězeny rychle, celkový přístup od pana Tůši byl vstřícný a profesionální. Přejeme mnoho dalších zakázek :-)

Tomáš Ouředník

*****

Ještě jednou děkuji moc za všechno, za Váš přístup, ochotu, profesionalitu a příjemné jednání. Jste opravdu jednička v tom co děláte. Mějte se fajn a ať se Vám nadále daří.

Ivana Šolcová

*****

Děkuji za profesionální přístup po celou dobu
zprostředkování nákupu nemovitosti. 

Gabriela Pojerová

*****

Vysoce profesionální přístup, vstřícné a rychle jednáni.
Velká spokojenost.

Petr Hampl

*****

 Skvělý přístup, vstřícnost a rychlé vyřešení všech náležitostí. Díky za obchod. 

Eva Odlová

*****

 Pana Tůšu mohu vřele doporučit. 

Petr Janotta

*****

 Profesionální a lidský přistup a ochotnost, děkuji. 

Jitka Rozkotová

*****

Naprostá spokojenost.

Tomáš Linhart

*****

S prací pana Tůši jsme maximálně spokojeni, jedná se o velice ochotného profesionála s nadstandartním přístupem (focení, prohlídky) prakticky jsme se nemuseli o nic starat, jakýkoliv telefonický či emailový dotaz, který jsme měli byl okamžitě zodpovězený. Děkujeme.

Vladimír Fuksa

*****

 Celkově velmi spokojen s prací pana Tůši.
Na požadavky a otázky jsem dostal vždy rychlou odpověď. Transakce realizována v termínu a bez problému ze strany realitní kanceláře. 

Dana Vozáriková

*****

Touto cestou bych chtěla poděkovat realitní kanceláři 4fin zastoupenou panem Viktorem Tůšou, především za ochotu, vstřícnost a profesionálně vedenou internetovou aukci. Ještě jednou moc děkuji.

Radomil Kraus

*****

Pan Viktor Tůša je vynikající makléř. Iniciativní, ochotný, zdvořilý. Jím dané slovo platí a je závazné. 

Tadeáš Hron

*****

 Pan Tůša je schopný a příjemný. Mohu vřele doporučit. 

Miroslav Bílý

*****

Super spolupráce, milé vystupovaní a výborný poradce. Mohu vřele doporučit.

K. S.

****

Pan Tůša nám prodával již druhou nemovitost. U té první vše proběhlo velmi rychle... Profesionální přístup, rady, nafocení, prohlídky i samotný prodej. Plná spokojenost... Proto jsme ho oslovili i u prodeje druhé nemovitosti po několika letech... Opět profesionální přístup, ochota poradit i s nelehkými a záludnými otázkami. Tentokrát trval prodej poměrně dlouho (vlivem různých covidových restrikcí), ale nakonec vše dopadlo, takže spokojenost. Díky

Pavlína Ž. S.

*****

Mám opakovanou zkušenost, byla jsem velice spokojená.
Oceňuji ochotu, profesionalitu, komunikaci. Pokud bych někdy potřebovala služby v tomto odvětví, tak bych se opět obrátila na pana Tůšu. 

Michal Zikmund

*****

Velmi kvalitní, rychlé a profesionální jednání. Vše co bylo domluveno, tak bylo i dodrženo. Nadstandartní servis i po přepisu nemovitosti.

Karolína Teinzerová-Leligdonová

*****

Přátelský přístup a rychlé odpovědi na každou triviální i složitější otázku ohledně nákupu nemovitosti, navíc stálý kontakt a informování během zdlouhavějších řízení. I po dokončení přepisů atd. velká ochota poradit :)

Pavel Šebesta

*****

Nad očekávání kvalitní, rychlá a spolehlivá práce. Do tří měsíců po prvním setkání s panem Tůšou byl dům prodán a převeden na nové majitele. Jednání s panem Tůšou bylo vždy příjemné a transparentní.