PRODÁNO
Byt 1+1, Jáchymov

40 m2, osobní vlastnictví

Prodáno (1.666.000,-)

Chtěli byste bydlet v lázeňském městě v nitru Krušných hor? Toužíte po bytu, který si zrekonstruujete podle svých představ? Nebo snad chcete vybudovat ubytování pro sebe a své známé k zimním či letním návštěvám Krušných hor?
Pak tu právě pro Vás mám nabídku bytu 1+1 (40 m2) v 1.NP panelového domu v lázeňském městě Jáchymov. Byt je v původním ale zachovalém stavu. Každopádně zaslouží rekonstrukci a ta skýtá mnohé možnosti. V galerii vidíte jednu základní dispozici po přestavbě. Plocha ale poskytuje více možností a nabízí se přestavba dokonce na 2+1. Tu bych Vám vysvětlil osobně.
Samotný dům je zateplený a udržovaný. Před domem je parkoviště kam s klidem zaparkujete svůj vůz. V suterénu máte sklepní kóji a také využitelnou sušárnu.
Co se týče města Jáchymova a jeho okolí. Největším lákadlem je lyžování na Klínovci, k jehož spodní stanici sedačkové lanovky to máte od domu 4 km. Lyžovat se dá ale i přímo v Jáchymově, jsou zde dvě malá střediska. V létě vybízí krásné okolí k výletům na kole a na své si přijdou i pěší turisté. V Jáchymově se nacházejí jedny z nejunikátnějších lázní nejen v ČR, ale i ve světě. Pohybový aparát se zde léčí radonovou vodou a přímým ozařováním. Ve městě je veškerá základní občanská vybavenost včetně základní a mateřské školy.
Na větší nákupy můžete do Ostrova (10 minut autem) nebo Karlových Varů (20 minut).
4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša. 

Fotogalerie

Vizualizace možné přestavby

Půdorysy

Máte podobnou nemovitost, zaujala Vás prodejní cena a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte. Zájemců o tento byt bylo mnoho a čekají na mou další nabídku :-)