PRODÁNO
Byt 2+1, Anglická - Aš

59 m2, osobní vlastnictví

2.290.000,- (prodáno)


Klíčové parametry

✔ byt po kompletní rekonstrukci

✔ moderně vybavená kuchyně i koupelna

✔ v klidu a zeleni přesto blízko centra

✔ dva sklepy a kóje na půdě

✔ veškerá občanská vybavenost

✔ cihlový dům

Hledáte byt připravený k nastěhování? Máte rádi moderní bydlení?
Pak právě pro Vás tu máme nabídku bytu 2+1 ve druhém patře (3. NP) cihlového domu v Aši. Byt má 59 m2 a patří k němu ještě dvě sklepní kóje o celkové velikosti 5,5 m2 a kóje na půdě domu o velikosti 5 m2.
V bytě proběhla v létě letošního roku kompletní rekonstrukce a na Vás tak je se jen nastěhovat a užívat si nového domova.
Pojďme ale postupně.
Z předsíně se zabudovaným trezorem se dveřmi vpravo dostaneme do krásné moderní koupelny s mramorovou vaničkou, podlahovým vytápěním a zaujme i deska pod umyvadlem z jasanu. Od koupelny opět vpravo se nachází velká kuchyně s linkou ve tvaru U a jídelním stolem včetně nových vestavěných spotřebičů. Najdete zde pračku, myčku, el. troubu, varnou plynovou desku a lednici.
A po těchto skvostech se meze nekladou ve Vaší představivosti, kdy si další dva prostorné pokoje vybavíte přesně podle vašeho vkusu a potřeb.
V celém bytě jsou snížené stropy (včetně zateplení) s bodovými světly. Nové omítky, elektřina s rozvaděčem, rozvody odpadů a vody, plynové vedení, topení, plynový kotel ovládaný pomocí termostatu s možností dálkového ovládání mobilním telefonem. Všechny rozvody topení schované ve zdi. Podlahy vinylové a v koupelně samozřejmě dlažba. Za zmínku také stojí doplňkové LED osvětlení jak v obývacím pokoji, tak v kuchyňské lince i koupelně. Zkrátka vše je nové a připravené k pohodovému bydlení.
Dům samotný je udržovaný a ve velmi dobrém stavu. Poslední investicí bude nová fasáda, kdy se bude pokračovat v zateplování domu.
4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša. 

Fotogalerie

Půdorys

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.