PRODÁNO
Byt 2+1, K. Vary - Čankovská

62 m2, osobní vlastnictví

2.260.000,- (prodáno)


Klíčové parametry

✔ nízké náklady na bydlení


✔ rekonstrukci si uděláte podle svých představ


✔ Energetická náročnost C - úsporná


Hledáte bydlení s nízkými provozními náklady? Rádi byste si uzpůsobili bydlení dle svého? Pak je tento byt přímo pro Vás. Užitná plocha bytu je 59 m2 + sklep 3 m2. Nachází se na sídlišti Čankovská v Karlových Varech.
Hned po vstupu do bytu se nám po pravé straně nachází prostor, kde byla vybudována menší šatna, do které uložíte jak běžné šatstvo a obuv, tak například sezónní sportovní potřeby. Naproti vchodovým dveřím je menší z pokojů vhodný například jako ložnice či dětský pokoj, budeme-li pokračovat uličkou po levé straně procházíme kolem koupelny s vanou a samostatného WC. Na konci chodby se nachází větší z pokojů, který je dostatečně prostorný jak pro samostatný obývací pokoj, tak i pro obývací pokoj se spaním pro rodiče. Posledním pokojem tohoto bytu je kuchyň, ve které je kuchyňská linka, včetně samostatně stojícího plynového sporáku s elektrickou troubou. Všechna okna bytu jsou situována na jihozápad. V mezipatře domu je k dispozici také lodžie, například pro sušení prádla, nebo k pěstování bylin pro vaření. K bytu náleží také sklepní kóje.
Byt je převážně v původním stavu. Jádro je umakartové. Upraven byl výstavbou šatny, v pokojích jsou starší plovoucí podlahy a na chodbě a v kuchyni je lino.
Dům je zateplen, má plastová okna a je v dobrém stavu bez větších investic. Veškeré rekonstrukce dům platil z našetřených peněz a nemá žádný úvěr. Z toho důvodu je bydlení velmi levné. Do fondu oprav se platí pouze 772,- Kč.
Obrovskou výhodou je také velké parkoviště přímo před domem kde bez problémů zaparkujete.
4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorys

Prohlídky a informace na 

603 587 429

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.