PRODÁNOByt 2+1, K. Čapka - Habartov

57 m2, osobní vlastnictví

900.000,- (prodáno)

Hledáte útulné bydlení v Habartově? Nebo hledáte ideální byt k investici? Pak právě pro Vás máme v nabídce byt 2+1 (55,5 m2) se sklepem (1,5 m2) ve druhém patře (3.NP) domu v Habartově.

Byt je převážně v původním ale zachovalém stavu. Lehká rekonstrukce však proběhla. V pokojích jsou plovoucí podlahy, na chodbě a v kuchyni vinylová podlaha. Koupelna je obložena hezkými obklady.

Půjdeme ale postupně. V předsíni nalevo najdeme dveře do koupelny a samostatného WC. Napravo je vchod do prostorného obývacího pokoje, ze kterého se dostaneme do ložnice s velkou skříní a postelí. Velikost pokojů je jejich hlavní devízou.

Přesuneme se do kuchyně, ta v současném stavu nabízí klasický prostor pro vaření. Do budoucna ale můžete linku rozšířit do písmene L a prostor to bude královský.

Byt se prodává včetně veškerého vybavení, které vidíte ve fotogalerii.

Dům je udržovaný, čistý a nachází se na nejlepším místě Habartova. Obec má veškerou občanskou vybavenost, mateřskou i základní školu, obchody a restaurace (vše kousek od domu). Pro sportovce je zde In-linová dráha s jezerem na koupání. K procházkám či výletům na kolech přímo vybízí okolní lesy či nově vzniklé jezero Medard, vzdálené pouhé 2 kilometry, které do budoucna nabídne ještě mnohem více aktivit.

4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorys

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.