PRODÁNO


Byt 2+1, 1. máje - Habartov

59 m2, podílové vlastnictví

900.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ byt po rekonstrukci

✔ sportovní vyžití

✔ prostorné pokoje

✔ prostorný sklep

✔ veškerá občanská vybavenost

✔ cihlový dům

Hledáte útulné bydlení v Habartově? Chcete se rovnou nastěhovat a neřešit velké rekonstrukce? Pak právě pro Vás máme v nabídce byt 2+1 (59m2) s velkým sklepem (12 m2) v centru Habartova. 

Celý byt prošel v roce 2010 rekonstrukcí kdy se přetvořil do dnešního stavu. Nové rozvody elektřiny a topení, plynový kotel, nové podlahy, kuchyňská linka, dveře i obklady v koupelně. Od té doby byl velmi málo obývaný, a tak je vše velice zachovalé. 

Půjdeme ale postupně. V předsíni nalevo najdeme dveře do koupelny a samostatného WC. Napravo je vchod do prostorného obývacího pokoje, ze kterého se dostaneme do ložnice s velkou skříní a postelí. Velikost pokojů je jejich hlavní devízou. 

Přesuneme se do kuchyně, která je vyřešena prakticky a nabízí dostatek prostoru pro přípravu lahodných pokrmů. Výhodou jsou vestavěné spotřebiče. Elektrická a mikrovlnná trouba, plynová varná deska a lednice s mrazákem jsou šikovně zakomponovány a tvoří hezký prostor k vaření. A co víc, vešel se sem i jídelní stůl. Navíc se při vaření nepřipravíte o oblíbený televizní pořad díky televizi ve výklenku v chodbičce. Za kuchyní zbylo také místo na praktickou spižírnu.

Byt se prodává včetně veškerého vybavení, které vidíte ve fotogalerii.
Dům je udržovaný, čistý a nachází se na strategickém místě vlastně uprostřed Habartova. Obec má veškerou občanskou vybavenost, mateřskou i základní školu, obchody a restaurace. Pro sportovce je zde In-linová dráha s jezerem na koupání. K procházkám či výletům na kolech přímo vybízí okolní lesy či nově vzniklé jezero Medard, vzdálené pouhé 2 kilometry, které do budoucna nabídne ještě mnohem více aktivit. 

Byt je v podílovém vlastnictví, financování však není problém. Zeptejte se a najdeme možnosti financování i pro Vás. 

V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně.
Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorys

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.