850.000,-


Byt 2+1, Větrná - Horní Slavkov

57 m2, družstevní vlastnictví

850.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ byt k okamžitému užívání

✔ energeticky úsporný dům

✔ nedaleko do přírody


✔ veškerá občanská vybavenost

Hledáte byt bez větších investic? Chcete se z oken koukat do přírody?

Pak právě pro Vás máme nabídku bytu 2+1 v klidné lokalitě Horního Slavkova.

Byt se nachází ve třetím patře domu s výtahem v klidné části města. Přímo před domem je škola, nedaleko pár obchodů, restaurací a také rozlehlý lesopark s In-line dráhou a dětským hřištěm. Okolí je velmi bohaté na lesní porosty, proto pokud máte rádi například houbaření, či procházky do přírody, jistě se Vám zde bude líbit. Cyklisti si jistě nenechají ujít možnost dojet si za místními památkami, například hrad v Lokti, či zámek v Bečově nad Teplou, nebo se mohou vydat po cyklostezce do Karlových Varů, či Sokolova.

Nyní se pojďme podívat na samotný byt. Vstupujeme do chodby, ze které se dostaneme do všech místností bytu. Napravo je zděná koupelna a samostatné WC. Za nimi menší kuchyně se starší kuchyňskou linkou. Naproti vchodovým dveřím do bytu je prostorný obývací pokoj s lodžií, kam se v pohodě vejde stolek a židle k vychutnání kávy s výhledem do přírody. Poslední místností je ložnice, vedle které je vybudována šatna. Na stejném patře je ještě prostorný úložný prostor patřící k bytu.

V pokojích jsou plovoucí podlahy a ve zbytku bytu dlažba. Byt je v dobrém stavu, připraven k okamžitému užívání.

Na domě se aktuálně dokončuje zateplení fasády a nová střecha. V plánu je také nový výtah. To vše zaručuje příjemné bydlení na dlouhá léta.

K bytu se váže nesplacená anuita ve výši cca 250.000,- Kč (hrazená formou splátek ve výši 1.340,- Kč/měs), do fondu oprav se hradí 2.639,- Kč/měs.

Přestože se jedná o nemovitost v družstevním vlastnictví, můžeme Vám nabídnout financování nákupu hypotečním úvěrem se zástavou jiné nemovitosti nebo speciálním úvěrem bez nutnosti ručení nemovitostí. Výši úvěru přizpůsobíme Vašim požadavkům.

V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorys

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.