PRODÁNO
Byt 2+1, Kynšperk

55 m2, osobní vlastnictví

1.350.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ veškerá občanská vybavenost


✔ prostorný sklep


✔ nízké náklady na bydlení

Hledáte útulné bydlení bez větších investic? Nebo hledáte byt k investici s platícím nájemníkem? Pak právě pro Vás tu máme prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 (51 m2) se sklepem (4 m2) ve 2. patře (3.NP) panelového domu s výtahem v Kynšperku.

Byt prošel rekonstrukcí v roce 2010. Byla přebudována koupelna, kuchyně a nové podlahy, v pokojích jsou podlahy dřevěné. Hlavní místností bytu je prostorný obývací pokoj se dvěma okny.

Dům je udržovaný a zateplený. V Kynšperku je kompletní občanská vybavenost. Hned za domem menší obchod a vše ostatní je díky menší rozloze v dochozí vzdálenosti.

Město Kynšperk i jeho okolí přímo vybízí k provozování různých aktivit. Sportovní nadšenci si užijí pěší turistiky, cyklistiky a vodáctví. Městem protéká řeka Ohře a prochází jím cyklostezka právě podél řeky směrem na Cheb čí Karlovy Vary. Sportovní vyžití je možné i na řadě sportovišť. Kultury milovné typy zaujme řada historicky zajímavých památek.

Výhodou je také nedaleká dálnice, která spojuje Cheb a Karlovy Vary.

V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně. 4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.  

Fotogalerie

Půdorys

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.