PRODÁNO


Byt 3+1, Říjnová - Chodov

55 m2, osobní vlastnictví

1.300.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ byt po rekonstrukci

✔ energeticky úsporný dům

✔ nedaleko do přírody


✔ veškerá občanská vybavenost

Hledáte útulný byt v Chodově? Nechcete řešit další velké investice?

Pak právě pro Vás máme v nabídce byt 3+1 (54,5 m2) ve čtvrtém (5.NP) patře panelového domu s výtahem. K bytu patří také sklepní kóje (1,5 m2). Byt prošel v roce 2017 povedenou rekonstrukcí, a tak je možné se ihned nastěhovat bez větších investic.

V předsíni s velkou šatní skříní jsou dveře do zděné koupelny a samostatného WC. Chodbičkou vlevo se dostanete do kuchyně, která nabízí dostatek pracovního prostoru pro přípravu lahodných pokrmů.
Z předsíně rovně se dostáváme do prostorného obývacího pokoje, kam se s přehledem vejde i jídelní stůl. Odsud na každé straně se nachází jeden pokoj, menší s vestavěnou skříní je ložnice. Naproti je dětský pokoj. Pro hru Vašich dětí tak akorát.

Co se týče domu, ten je zateplený a spadá do velmi úsporné třídy B. Je udržovaný a v dobrém stavu. Poslední investicí zde bude nový výtah. 

Poloha domu je velmi dobrá, nachází se prakticky na kraji města, takže milovníci procházek to nebudou mít daleko do přírody. Na druhou stranu je vše potřebné v dostupnosti několika málo minut pěšky. Škola, školka, kino, obchody a centrum města do 500m od domu.

Neváhejte a domluvte si prohlídku, podobné byty se v nabídce dlouho neohřejí.
V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně.

4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša. 

Fotogalerie

Půdorys

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.