PRODÁNO
Byt 3+1, Habartov

70 m2, osobní vlastnictví

1.000.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ veškerá občanská vybavenost


✔ prostorný sklep


✔ nízké náklady na bydlení

Hledáte útulné bydlení v Habartově? Chcete se rovnou nastěhovat a neřešit rozsáhlou rekonstrukci? Pak právě pro Vás máme v nabídce byt 3+1 (70m2) plus velký sklep (4,5 m2) v Habartově. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí domu.

Nyní se pojďme podívat na samotný byt. Vstupujeme do předsíně s menším úložným prostorem, napravo od vchodu je jeden z pokojů vhodný jako dětský pokojíček či pracovna, nalevo je samostatné WC. Dalšími dveřmi vejdeme do koupelny, která byla zvětšena zrušením původní chodbičky do kuchyně. Přímo proti vchodovým dveřím je vstup do prostorného obývacího pokoje, ze kterého se dostanete vpravo do ložnice s vestavěným úložným prostorem. Dalšími dveřmi vejdeme do praktické kuchyně se spoustou pracovního místa i úložného prostoru, kterou jistě využijete k připravování chutných pokrmů. V kuchyni, koupelně a na chodbě je na podlaze dlažba, v ložnici zachovalé parkety a v dalších pokojích plovoucí podlaha. K bytu náleží prostorný sklep v suterénu domu.

Byt si samozřejmě můžete zrekonstruovat k obrazu svému, nicméně je ve stavu k okamžitému užívání. Výhodou jsou nízké náklady na bydlení.

Dům je udržovaný, čistý a nachází se na strategickém místě vlastně uprostřed Habartova. Obec má veškerou občanskou vybavenost, mateřskou i základní školu, obchody a restaurace. Pro sportovce je zde In-linová dráha s jezerem na koupání. K procházkám či výletům na kolech přímo vybízí okolní lesy či nově vzniklé jezero Medard, vzdálené pouhé 2 kilometry, které do budoucna nabídne ještě mnohem více aktivit.

V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně. 4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.  

Fotogalerie

Půdorys

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.