PRODÁNO
Byt 3+1, Horní Slavkov

65 m2, osobní vlastnictví

950.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ dobrá lokalita


✔ nedaleko do přírody


✔ veškerá občanská vybavenost

Hledáte prostorný byt za příznivou cenu? Ruch velkoměsta není nic pro Vás? Chcete si byt zrekonstruovat podle sebe? Pak Vás jistě bude zajímat nabídka bytu 3+1, o velikosti 65 m2 + komora (2 m2) na chodbě domu v Horním Slavkově.

Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží panelového domu s výtahem v klidné části města. Kousek od domu je škola, pár obchodů, restaurací a také rozlehlý lesopark s In-line dráhou a dětským hřištěm. Okolí je velmi bohaté na lesní porosty, proto pokud máte rádi například houbaření, či procházky do přírody, jistě se Vám zde bude líbit. Cyklisti si jistě nenechají ujít možnost dojet si za místními památkami, například hrad v Lokti, či zámek v Bečově nad Teplou, nebo se mohou vydat po cyklostezce do Karlových Varů, či Sokolova.
Nyní se pojďme podívat na samotný byt. Vstupujeme do předsíně s prostorným úložným prostorem, ze které se dostaneme do většiny místností bytu, napravo od vchodu je nejmenší z pokojů vhodný jako dětský pokojíček či pracovna, nalevo je samostatné WC. Dalšími dveřmi vejdeme do kuchyně, kterou jistě využijete k připravování chutných pokrmů. Z kuchyně se dostanete do koupelny s masážním sprchovým koutem. Přímo proti vchodovým dveřím je vstup do prostorného obývacího pokoje, ze kterého se dostanete velkými dveřmi do ložnice. V kuchyni, koupelně a na chodbě je na podlaze linoleum, v pokojích zachovalé parkety. K bytu náleží komora v mezipatře na uschování sezónních věcí.

Dům je zateplený a udržovaný. Byt je prakticky v původním stavu a čeká na Vaši fantazii.

V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně. 4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorys

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.