PRODÁNO


Byt 3+1, Karlovy Vary

72 m2, osobní vlastnictví

Prodáno

Hledáte byt kousek od centra Karlových Varů, který již nevyžaduje investice? Rádi byste bydleli ve městě, ale přeci blízko přírodě? Pak by se Vám mohla tato naše nabídka zamlouvat. 

Jedná se o prostorný slunný byt 3+1 v panelákovém bytě na sídlišti Čankovská, v blízkosti je přírodní koupaliště Rolava, obchod, lékárna a také autobusová zastávka, odkud jste do deseti minut přímo v centru Karlových Varů. Byt se nachází ve čtvrtém patře panelového domu, který je monitorován kamerovým systémem. 

V současné době panelový dům prochází rekonstrukcí fasády a také zateplením, jsou zde nová plastová okna, společné prostory a také dva velké výtahy. Boční vchod do domu je bezbariérový. 

Pojďme nahlédnout do samotného bytu, ihned v předsíni nás překvapí prostorná šatna, kam se uschová mimo běžného šatstva a obuvi například také veškeré sezónní sportovní potřeby a dětský kočárek. Budeme-li pokračovat chodbou vpravo, dostaneme se do kuchyně, kde je instalovaná nová praktická kuchyňská linka včetně nových spotřebičů jako je myčka nádobí, kterou jistě ocení nejedna hospodyňka, plynový sporák, elektrická trouba či mikrovlnka. Máte zde možnost pěstování menšího množství bylinek pro vaření, jelikož hned u kuchyně se nachází zasklená lodžie. 

Z kuchyně se můžeme vydat dvěma směry, jeden je do dětského pokoje, což se hodí, během vaření tak budete mít přehled o tom, co Vaše dítko dělá. Druhým směrem se pak dostaneme do pokoje obývacího, kde si jistě rádi večer vychutnáte například sklenku dobrého vína. Vrátíme-li se chodbou k jádru bytu, nabízí se nám přístup do vkusně zrekonstruované koupelny, kde si můžeme dopřát povalování ve vaně plné pěny, ženy také ocení velké osvětlené zrcadlo. Vedle se nachází samostatná toaleta. Posledním pokojem je ložnice. 

Jádro bytu je nové ze sádrokartonu, včetně nové elektroinstalace. Dále jsou zde nové všechny podlahové krytiny a to v chodbě a kuchyni linoleum, v koupelně a na toaletě je dlažba a v pokojích podlahy plovoucí. K bytu náleží také prostorný sklep.