PRODÁNO

  

Byt 3+1, Dvořákova - Karlovy Vary

65 m2, osobní vlastnictví

2.660.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ byt bez větších investic


✔ výhled na Krušné hory

✔ energetická náročnost C - úsporná

✔ veškerá občanská vybavenost


Hledáte byt bez větších investic v Karlových Varech? A co takhle Stará Role, nelákala by Vás? Pokud ano, jistě si rádi prohlédnete tuto novinku v nabídce. Jedná se o byt 3+1 (65 m2) v sedmém patře (8. NP) panelového domu, výhodou je jistě krásný rozhled po okolí.
Při vstupu do bytu se nám nabízí několik možností, pojďme se jako první podívat do levé části, zde přicházíme do prostorné kuchyně s jídelním koutem u okna. Jen si představte tu krásu, jak při snídani popíjíte ranní kávu s výhledem na Krušné hory. Dále máme ložnici a také vchod do koupelny s vanou. Vrátíme-li se do předsíně s obrovskou vestavěnou skříní, můžeme se vydat dveřmi vlevo do dětského pokoje či pracovny, využití je čistě na vašich potřebách, nebo dveřmi vpravo do prostorného obýváku se zasklenou lodžií. Jistě i tu využijete například pro večerní posezení se sklenkou dobrého vína. K bytu náleží také úložný prostor v mezipatře. Sklepy v tomto domě nenajdete.
V okolí domu najdete kompletní občanskou vybavenost. Škola, školka i obchody jsou pár minut od domu.
Byt bude k nastěhování v březnu 2022. V bytě zůstane kuchyňská linka a myčka nádobí. V předsíni vestavěná skříň a v obývacím pokoji gauč a stěna.
V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně.
4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorys

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.