1.100.000,-


Byt 3+1, Loučky

61 m2, osobní vlastnictví

1.100.000,- (rezervováno)

Klíčové parametry

✔ Bez větších investic


✔ Kousek od dálnice na Karlovy Vary


✔  Dětské hřiště za domem

Hledáte bydlení bez větších investic? Chcete klidné místo s výhledem do přírody?
Pak tu právě pro Vás máme nabídku bytu 3+1 (60,7 m2) se sklepem (1,4 m2) ve třetím patře panelového domu bez výtahu v Loučkách.
Po vstupu do bytu se ocitnete v prostorné předsíni s velkou šatní skříní. Vlevo je zrekonstruovaná koupelna a WC. Proti vchodovým dveřím jsou vstupy do dvou pokojů. Větší vpravo je obývací pokoj, druhý menší může být využit jako ložnice. Přecházíme do kuchyně, kam se pohodlně vejde i jídelní stůl. Z kuchyně se dostaneme do posledního pokoje využitelného např. jako dětský pokoj. Mezi ložnicí a dětským pokojem je pouze tenká příčka a jejím zbouráním může vzniknout 2+1 s velice prostorným obývacím pokojem. Je to jen na Vašich potřebách a fantazii.
Dům je udržovaný a má vlastní plynovou kotelnu. Za domem je dětské hřiště s altánkem.
Loučky jsou menší obec patřící pod město Nové Sedlo. Známé jsou hlavně svou porcelánkou. Výhodou je dopravní dostupnost do Karlových Varů nebo Sokolova. V obou jste díky nedaleké dálnici autem za pět až deset minut. Občanská vybavenost je v kilometr vzdáleném Novém Sedle.
V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně. 4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř pan Viktor Tůša. 

Fotogalerie

Půdorys

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.