PRODÁNO
Byt 3+1, Luční - Ostrov

77 m2, osobní vlastnictví

3.000.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ byt po kompletní rekonstrukci

✔ skvělá dispozice

✔ v klidu a zeleni přesto blízko centra

✔ prostorný sklep

✔ veškerá občanská vybavenost

✔ cihlový zateplený dům

Toužíte po krásném bytu k nastěhování bez dalších investic? Chcete být obklopeni zelení, a přesto bydlet prakticky v centru města?

Tahle nabídka je přesně pro Vás.

Prostorný, krásný a jedinečný, tak lze popsat tenhle byt o velikosti 71 m2 v 1. patře (2.NP) cihlového domu, ke kterému dále naleží dvě sklepní kóje o celkové velikosti 6 m2. Celková užitná plocha je tedy 77 m2. Rekonstrukce v roce 2014 se povedla náramně, a tak je možné se pouze nastěhovat a užívat atmosféru dokonalého domova.

Ihned po vstupu do bytu si budete připadat jak v jiném světě. Bylo zde totiž perfektně pracováno s místem. Napravo v chodbičce je krom vestavěné skříně vybudováno místo na pračku a sušičku, takže palec nahoru. Pokračujeme od vchodových dveří rovně a procházíme kolem botníku zabudovaného přímo do zdi, nikde tak nic nepřekáží. Druhým palcem nahoru můžeme označit koupelnu. Dvojité umyvadlo, toaleta, vana, a dokonce i sprchový kout. Takovým prostorem se opravdu nemůže pyšnit prakticky žádný byt ve staré zástavbě.

Pokračujeme do kuchyně s linkou ve tvaru U a barovým posezením. Menší prostor, který přesto nabízí dostatek místa na vaření. I zde najdeme vychytávku, kterou v českých kuchyních většinou nenajdeme a tou je drtič odpadů ve dřezu. Další palec nahoru.

Teď už nás čekají jen tři pokoje přesně uzpůsobené pro své užívání. Největší je obývací pokoj kam se s přehledem vejde i jídelní stůl. Z něj se dostaneme do ložnice s obrovskou vestavěnou skříní, a dokonce i místem pro práci. Nejmenší je dětský pokoj, jehož dominantou je opět velká vestavěná skříň. Úložného prostoru je tedy v bytě dostatek.

Co se v rámci rekonstrukce dále povedlo jsou datové kabely rozvedené do všech pokojů, po celém bytě sádrokartonové stropy, a hlavně použití kvalitních materiálů všude kam se podíváte.

Dům je zateplený a udržovaný. Kolem domu je zeleň a klid. Obrovskou výhodou je přesto dostupnost centra města a veškeré občanské vybavenosti.

V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně.

4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorys

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.