PRODÁNO
Byt 3+1, Sokolov

65 m2, osobní vlastnictví

Prodáno

Hledáte útulný byt v Sokolově? Pak právě Vám nabízím byt 3+1 ve 3. patře (4. NP) na sídlišti Michal v Sokolově. 

Disposičně je velmi dobře vyřešen. Z předsíně se dostanete do všech obytných pokojů. Vydáte-li se rovně od vchodových dveří, projdete kolem kuchyně a příjemného jídelního koutu do hlavní prostorné obývací místnosti. Tam Vás zaujme obloukový otvor do kuchyně. Při přípravě pokrmů tedy můžete sledovat televizi či komunikovat bez problémů s návštěvou. 

Kuchyň samotná je vyřešena na své rozměry velice dobře a nabízí dostatek úložného prostoru. Za kuchyní se vchází do koupelny se sprchovým koutem. Toaleta je samostatná a přístupná z druhé strany z předsíně. Z té se dostanete do zbývajících dvou pokojů. Ložnice s obrovskou vestavěnou skříní a pracovny či dětského pokoje, který bude nabízet dostatek prostoru k hraní Vašich dětí. 

 Okolí domu nabízí veškerou občanskou vybavenost. Mateřská škola před domem, základní škola nedaleko a obchody všeho druhu v dochozí vzdálenosti. Na dálnici Karlovy Vary - Cheb jste hned a tak ani dojíždění například do Karlových Varů nebude problém. Budete tam za 15 minut.

Půdorys