PRODÁNO
Byt 4+1, Mimoňská - Praha - Prosek

76 m2, osobní vlastnictví

6.250.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ byt po částečné rekonstrukci

✔ sportovní vyžití

✔ 4 pokoje

✔ klidné místo plné zeleně

✔ veškerá občanská vybavenost

✔ kousek od metra

Jste větší rodina a potřebujete více pokojů? Toužíte po bydlení v klidu a zeleni, přesto pár minut od metra?

Pak právě pro Vás máme nabídku bytu 4+1 (o velikosti 67 m2) plus dvě lodžie (9 m2) a komora přímo u bytu (1 m2) ve čtvrtém patře (5.NP) panelového domu na Proseku.

Dům se nachází v perfektní lokalitě. Za pět minut jste u Metra – Prosek a zároveň bydlíte v parádním klidu, z jedné strany domu je slepá ulice s parkovacími místy a z druhé zalesněný vnitroblok s menším parkem a školkou. V okolí domu je kompletní občanská vybavenost, v dochozí vzdálenosti jsou mateřská a základní škola, gymnázium, obchody, pošta, knihovna, lékaři, restaurace a také sportoviště a dětská hřiště. S dětmi ale i pejskem také oceníte nedaleký Prosecký park.

Dostáváme se k bytu samotnému. Z předsíně vlevo se vchází do dvou menších pokojů s výhledem do parčíku za domem. Dále se dostaneme do chodbičky, ze které vcházíme do koupelny a samostatného WC. Poslední dveře vedou do prostorného obývacího pokoje, ze kterého projdeme do kuchyně, kam se pohodlně vejde i jídelní stůl a také na větší ze dvou lodžií, kde si můžete v klidu vychutnat večerní kávu. Poslední místností je pokoj využitelný jako ložnice s vlastní lodžií. Na půdorysu v galerii si můžete vše prohlédnout.

Byt prošel v roce 2015 částečnou rekonstrukcí.

Dům je čistý, zrekonstruovaný, zateplený a hlavně bez dluhů.

V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně. 4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorys

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.