PRODÁNO

Bytový dům, Karlovy Vary

989 m2, osobní vlastnictví

30.500.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ 8 bytů, 2 nebyt. prostory a dům v zadním traktu


✔ v centru města

✔ vhodné k pronájmu bytů

✔ cihlový dům


Hledáte investiční příležitost? Chcete vlastnit dům v centru Karlových Varů?

Pak mám pro Vás nabídku činžovního domu v lukrativní části Karlových Varů. Dům se nachází přímo v historickém centru Karlových Varů u Hlavní pošty. Z okna koukáte na hotel Thermal a na kolonádě jste za pár minut pěšky.

Na prodej jsou vlastně domy dva. Ten hlavní je pětipodlažní a podsklepený. Nabízí dva nebytové prostory a osm bytových jednotek. Druhý se nachází v zadním traktu pod svahem, je třípodlažní s terasou na střeše.

Vezmeme to ale postupně. V hlavním domě jsou vybudovány dva nebytové prostory (72 a 73,5 m2). Dále osm bytových jednotek. V prvním patře byty 4+1 (120 m2) a 1+1 (42 m2). V dalších třech patrech pak po dvou bytech 2+1 o velikostech 90 m2 a 71 m2. Většina je aktuálně dlouhodobě pronajata. Volný je pouze jeden z nebytových prostor a byt 4+1. Celkový stav domu je dobrý.

Dům v zadním traktu je prázdný, má tři podlaží (každé cca 50 m2) a byl v minulosti využíván jako kožešnická dílna. Vyžaduje rekonstrukci, ale nabízí velké možnosti pro Vaše podnikání. Může být znovu využíván jako dílny pro drobnou výrobu ale i k dalším účelům. Fantazii se v tomto objektu meze nekladou.

4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša. 

Fotogalerie

Půdorysy

Prohlídky a informace na 

603 587 429

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.