7.900.000,-


Bytový dům, Sokolov

498 m2, osobní vlastnictví

7.900.000,- (sleva)

Klíčové parametry

✔ rekonstrukci si uděláte podle sebe


✔ v centru města

✔ vhodné k pronájmu bytů

✔ cihlový dům


Hledáte investiční příležitost? Máte velkou rodinu a chcete bydlet všichni v jednom domě? Případně hledáte prostory pro svou firmu či ordinaci?
Nabízíme k prodeji činžovní dům v Sokolově. Užitná plocha domu je 498 m2. Jedná se o čtyřpodlažní dům, který byl naposledy užíván jako penzion. V domě jsou čtyři bytové jednotky. Dva byty 2+1 (51 m2) a dva byty 1+1 (41 m2) které aktuálně nejsou vybavené kuchyňskou linkou. Dům má také velkou půdu (90 m2) kterou lze propojit schodištěm s jedním z bytů a může tak vzniknout krásný mezonetový byt. V přízemí se nachází prodejna, která je dlouhodobě pronajata a také bývalá společenská místnost s kuchyní. Tu lze celkem jednoduše přestavět na další byt. V suterénu hlavní části domu se nachází 4 místnosti ve kterých jsou tři plynové kotle pro vytápění domu. Jeden je zvlášť pro prodejnu. Ze suterénu vedou dveře na dvorek, kde je místo pro parkování aut a také vstupy do dalších prostor které jsou v současnosti prázdné. Využití může být různé, mohou tam být sklady, dílny ale také je tento prostor možné předělat na skromnější bydlení. K domu také patří kus pozemku na dvoře (95 m2).
Fantazii se meze nekladou a je jen na Vás, jaké prostory v tomto domě vzniknou.
Dům má také perfektní strategickou pozici. Pár minut pěšky od domu jsou obě náměstí, jak Staré tak i náměstí Budovatelů. Na druhou stranu je to kousek i k nádraží a pro milovníky přírody a procházek je to kousek i do lesoparku. Přímo u domu vede také cyklostezka ve směrech do Karlových Varů, Chebu nebo do Krušných hor. Nově vznikající Jezero Medard také není daleko a tak bude o zábavu postaráno.  

Fotogalerie

Půdorysy

Prohlídky a informace na 

603 587 429

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.