PRODÁNO


Rodinný dům či chalupa, Krásno

137 m2, osobní vlastnictví

1.905.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ rekonstrukci si uděláte podle sebe


✔ v nádherné přírodě

✔ prostorné

✔ historická stavba - ne památka


Hledáte starší domeček který byste si opravili dle svých představ? Nebo sháníte chalupu pro rekreaci? Pak tu pro vás máme nabídku domu z 18. století v obci Krásno, zasazenou do krásné přírody Slavkovského lesa.

Přízemí je postaveno z kamene. Patro je vystaveno hrázděnou konstrukcí. Zvenčí je tento skvost z větší části zakryt omítkou. Nad obytným prostorem je ještě dvoupatrová půda (62 m2).

Užitná plocha obytného prostoru je 137 m2. V přízemí se nachází velká společenská místnost, koupelna, dílna a vstup do sklepa. V patře se nachází tři pokoje a kuchyně. U domu je zahrada (324 m2) na které je stará kůlna.

Dům prošel rekonstrukcí koupelny a rozvodů topení do patra. O vytápění se stará plynový kotel, voda je ohřívána boilerem.

Město leží na náhorní planině Slavkovského lesa, vysoko nad údolím říčky Teplé a přímo ve středu proslulého lázeňského trojúhelníku, který tvoří města Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy Lázně. K návštěvě zve rozsáhlé Hornické muzeum a půvabná rozhledna na Krásenském vrchu. Okolí přímo vybízí k houbaření, procházkám i cykloturistice.

Ve městě je mateřská škola, základní umělecká škola, obchod i restaurace. Na velké nákupy si dojedete do Karlových Varů za necelých 30 minut.

Pokud milujete přírodu a historii neváhejte a domluvte si prohlídku. Rozhodně to bude stát za to.

4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorysy

Prohlídky a informace na 

603 587 429

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.