PRODÁNO


Chalupa k trvalému bydlení, Rájov - Perštejn

131 m2, osobní vlastnictví

3.650.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ rekonstrukci si dokončíte podle sebe


✔ v nádherné přírodě

✔ naprostý klid

✔ k trvalému bydlení


Hledáte chalupu k celoročnímu bydlení v nádherné přírodě? Toužíte po místě s úžasným výhledem?

Pak právě pro Vás tu máme nabídku chalupy k celoročnímu bydlení v obci Rájov u Perštejna.

Jedná se o třípodlažní dům na svažitém pozemku, který v posledních letech prošel velkou ale stále nedokončenou rekonstrukcí. Zrekonstruované jsou kompletně pokoje a kuchyně. Jsou vyměněna všechna okna, v nejnižším podlaží je kotel s automatem na pelety a dvě akumulační nádrže na vodu. Vyměněna byla i střešní krytina. Zbývá dobudovat koupelnu a prostory v mezipatrech.

Domem ale projdeme postupně. V nejnižším patře, které je zepředu na úrovni terénu najdete dvě místnosti, první větší je technická místnost (25 m2) s již zmiňovaným kotlem a druhá je klasický sklep v zadní části domu který je již pod terénem pozemku (10 m2).

Do obytné části domu se dostanete jak schodištěm ze sklepa, tak hlavním vchodem po venkovním schodišti. Ocitnete se v prvním mezipatře, kde je vchod do staré (zatím nezrekonstruované) koupelny, a po schodech vyjdete do prvního patra domu. Zde se nachází prostorný obývací pokoj s jídelním koutem a krásným krbem. Je propojen s krásnou kuchyní, která nabízí dostatek prostoru k vaření i uložení všech kuchyňských spotřebičů a nádobí. Vešla se sem i americká lednice. Odsud se také dostanete do zahrady ale o té až později. Ve stejném patře je ještě rozestavěná nová koupelna, kterou si dokončíte dle vlastních preferencí.

Po schodech pak vystoupáte do dalšího mezipatra. Zde je toaleta v otevřeném prostoru, ta ale půjde od chodby oddělit jednoduchou příčkou. Naproti je vchod na terasu, ze které si jistě užijete nádherný výhled do údolí. Po dalších schodech vyjdete do posledního patra domu. Zde se nachází ložnice, jeden pokoj a šikmý podkrovní úložný prostor. Z pokoje vedou schody na menší půdičku kde je další prostor pro uskladnění věcí či vybudování dalších míst na spaní.

Obě obytná patra mají dohromady 92 m2 které nabízí krásný prostor pro bydlení či rodinnou rekreaci.

Zahrada je svažitá a jsou zde vybudována kaskádově tři patra. Zahrada nebyla v posledních letech udržována, ale je vidět, že v minulosti zde byl krásný prostor plný skalek a posezení s krbem. Pokud tomuto prostoru dáte práci a lásku vznikne zde další nádherné místo k relaxaci.

Rájov je vesnice, část obce Perštejn v okrese Chomutov. Nachází se asi 1,5 km na severozápad od Perštejna. V roce 2011 zde bylo evidováno 22 trvale žijících obyvatel. Jak už název obce napovídá je to zde jak v ráji. Proto neváhejte a přijeďte se podívat.

4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorysy

Prohlídky a informace na 

603 587 429

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.