PRODÁNO
Chata, Radošov

75 m2, osobní vlastnictví

Prodáno

Hledáte chatu pro víkendový odpočinek, či letní bydlení? Rádi byste za hezkého počasí odjeli z města do přírody? Pak Vás jistě bude zajímat tato naše nabídka. 

Jedná se o patrovou zděnou chatu v obci Radošov, na kraji klidné chatové oblasti, necelých 13km od Karlových Varů, autem jste na místě do patnácti minut. Pozemek je na pěkném místě s výhledem na lesy Krušných hor. 

Při příjezdu k chatě se nám nabízí prostor pro zaparkování až tří aut, po průchodu brankou se po pravé straně poodhalí masivní dřevěná pergola, která se bude jistě velmi dobře hodit pro letní venkovní posezení například u knihy, či večerní posezení při grilování. Po pravé straně je pak menší ale velmi pěkná skalka. 

Vedle chaty je také připravený prostor pro bazén, který jistě v letních horkých dnech rádi využijete. Za chatou je k dispozici ještě dostatečný travnatý prostor například pro opalování či relaxaci v trávě a také je zde menší ohniště. 

Po vstupu do samotné chaty se nám nabízí vpravo velký obývací prostor s jídelnou. Rovně se dostaneme do menší ale naprosto dostačující kuchyňky s okýnkem do jídelny, koupelny a také na samostatnou toaletu. Po levé straně se můžeme vydat po schodech nahoru, kde se nám nabízí dva pokoje, jeden navíc s balkonem odkud je krásný výhled do přírody. V horním patře je také menší šatna a vstup do půdního prostoru pro uschování menších věcí. 

Chata prošla v posledních letech všemožnými rekonstrukcemi, o kterých Vám řeknu více na osobní prohlídce. Nelze popsat slovy vše, tohle prostě musíte vidět.