PRODÁNORodinný dům, Karlovy Vary - Stará Role

166 m2, osobní vlastnictví, zahrada 500 m2

Prodáno

Hledáte bydlení v Karlových Varech a přesto v klidu a blízko k přírodě? Potřebujete dostatek prostoru pro velkou rodinu? Toužili jste po obrovské terase? Pak je tato nabídka přímo pro Vás. 

Nabízíme dvoupodlažní rodinný dům v Karlových Varech na Letné. Dům prošel částečnou rekonstrukcí hlavně na plášti budovy, je zateplen a všechna okna jsou plastová. Interiér je připraven na úpravy dle Vašich potřeb. Obě obytná patra jsou v současnosti řešena podobně ale možnosti úprav jsou velké. 

Dům je možno upravit na dvougenerační se dvěma samostatnými byty, stejně tak je možné z něj drobnými změnami udělat dům pro jednu velkou rodinu. Ve sklepě (33m2) jsou dvě místnosti, bývalá velká kotelna kde je v současnosti pouze plynový kotel a druhá místnost byla používána jako prádelna. Dokáži si zde představit pánský klub či hernu pro děti jaké známe z amerických filmů. 

Prostorná půda (58m2) nabízí také dostatek místa pro případné zvětšení obytných prostor. 

Zahrada s velkou garáží skýtá spoustu možností jak pro odpočinek, tak případné podnikání. Na střeše garáže je obrovská terasa (63m2) přístupná přímo z domu. 

Vzhledem k poloze je dům ideální pro milovníky přírody, na houby či procházky to je opravdu jen kousek. Na druhou stranu jste pořád ještě v lázeňském městě a zastávka MHD je vzdálena jen pár desítek metrů. U zastávky je hřiště kde se mohou vyřádit Vaše děti.

Půdorys