PRODÁNO


Stavební pozemek, Dolní Rychnov

1.500 m2, osobní vlastnictví

3.950.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ veškerá občanská vybavenost


✔ klidné místo


✔ velký prostor

Hledáte velký stavební pozemek? Satelit není nic pro Vás?

Pak právě Vám nabízíme k prodeji velmi atraktivní stavební pozemek v krásné a klidné lokalitě na okraji obce Dolní Rychnov u Sokolova. Pozemek určený k výstavbě rodinného domu venkovského typu o celkové výměře cca 1.500 m2 je situovaný v obytné zóně v bezprostřední vzdálenosti od přilehlého lesoparku. Na hranici pozemku jsou dostupné veškeré inženýrské sítě – vodovod, kanalizace, elektřina i plyn. Pozemek není prozatím katastrálně rozdělen a tak se dá jednat i o konečné velikosti.

Obec Dolní Rychnov nabízí dostatečnou občanskou vybavenost jako je například mateřská škola, obchod, pošta, dětské hřiště. Zbývající občanská vybavenost se nachází ve 2km vzdáleném Sokolově, který je dostupný jak pěšky během 30 minut nebo autem za 5 minut. Obec je také v přímém spojení se Sokolovem pomocí MHD.

Pokud toužíte po bydlení ve vysněném rodinném domě v přímém kontaktu s přírodou, avšak zároveň v rychlé dostupnosti veškeré občanské vybavenosti a malé satelitní pozemky nejsou nic pro Vás, využijte tuto jedinečnou nabídku a domluvte si osobní prohlídku. Jsme si jistí, že Vás pozemek zaujme.

4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.