PRODÁNO

Rodinný dům, Blšany

83 m2, osobní vlastnictví, zahrada 950 m2

Prodáno

Hledáte klidné místo pro bydlení? Lákalo by Vás bydlet v jedné z nejznámějších vesniček v Čechách? Pak je tato nabídka přímo pro Vás. 

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Blšany nedaleko Podbořan. Obec byla svého času známá především pro fotbalové fanoušky. Zřejmě už ji nikdo nepřekoná jako nejmenší obec v historii nejvyšší fotbalové soutěže v České republice. 

Dům samotný se nachází na kraji obce na pozemku o velikosti 1063 m². V současnosti je využíváno pouze jedno patro domu (cca 83 m²), nad obytným prostorem je ale velice prostorná půda (67 m²) s vyvýšenými boky. Půjde tam tedy vytvořit krásné plnohodnotné další patro domu. 

Dům je částečně podsklepený a sklep je rozdělen na dvě samostatné části. Jedna je přístupná z domu (30 m²) a je v ni umístěn nový plynový kotel určený k vytápění. Druhá (18 m²) je přístupná ze zahrady. Samotná zahrada (950 m²) nabízí dostatek prostoru jak pro pěstování ovoce a zeleniny tak pro odpočinek. 

Původní menší stavba na zahradě může sloužit jako garáž či dílna, na tu navazuje krytá pergola pro letní posezení s přáteli a grilování.