5.000.000,-

Rodinný dům, Bystřice

117 m2, pozemek 1128 m2, osobní vlastnictví

5.000.000,- (sleva)

Klíčové parametry

✔ velká zahrada


✔ občanská vybavenost


✔ oblíbená a klidná lokalita


Hledáte bydlení v klidné lokalitě? Potřebujete dostatek prostoru pro svou rodinu? Máme pro vás nabídku!

Nabízíme rodinný dům postavený v krásné lokalitě Bystřice u Hroznětína v roce 2012. Dům se nachází na parcele o celkové rozloze 1128 m² a nabízí obytnou plochu 117 m². Další obytný prostor lze vybudovat na půdě (80 m²), která má aktuálně vchod z venku a byla navržena jako samostatný obytný prostor.

Dům vyžaduje drobné opravy a úpravy. Je potřeba dokončit obezdění krbu a kuchyňskou linku si objednáte dle svých představ. Exteriér potřebuje dokončit fasádu, kde si můžete vybrat vlastní barvu, a také terénní úpravy pozemku.

Dispozice domu zahrnuje dvě WC. Jedno je samostatné a obsahuje místo pro pračku a sušičku. Druhé WC se nachází v prostorné koupelně, kde najdete jak vanu, tak sprchový kout. Směrem na jich se nachází ložnice a obývací pokoj s krbem. Z obou místností vedou francouzská okna na zahradu.

Vytápění domu je řešeno podlahovým topením. Jako zdroj slouží akumulační nádrž spolu s krbem.

Dům se nachází v klidné lokalitě obce Bystřice, s občanskou vybaveností v nedalekém Hroznětíně či v Ostrově. Okolí je ideální pro milovníky přírody a klidného života, s možností procházek, houbaření a cykloturistiky v podhůří Krušných hor.

Tento dům je skvělou investicí pro ty, kteří hledají nový domov v klidné a příjemné lokalitě. Společnost 4fin nabízí možnost nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně. Pro více informací a prohlídku kontaktujte realitního makléře Viktora Tůšu.

Fotogalerie

Půdorys

Prohlídky a informace na 

603 587 429

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.