PRODÁNO
Rodinný dům, Chyše

184 m2, osobní vlastnictví

Prodáno

Máte rádi české památky? Hrady a zámky? A co takhle kousek od jednoho rovnou bydlet, jak by se Vám to líbilo? Jedná se o velice prostorný rodinný dům s rozlehlou zahradou v obci Chyše.
Již před brankou nás zaznamená elektronický sluha, po vstupu na dvůr projdeme po zámkové dlažbě k zastřešenému dlážděnému sezení, které jistě rádi využijete pro rodinné oslavy, či letní grilování s přáteli, pro které je zde k dispozici samostatný domek, kde se budou cítit jako doma, nebo ho můžete využít například pro odrostlejší děti. Od domku dále je již zmiňovaná zahrada, vhodná ať pro hry Vašich dětí, cvičení, či jako výběh pro domácího mazlíčka. Pojďme se nejdříve podívat na menší z domů (2+1, 56m2). Vstoupíme do chodbičky, z které se můžeme vydat vlevo do obývacího pokoje s velkou šatní skříní, naproti vstupu se nachází koupelna s toaletou a sprchovým koutem, vpravo od vstupu poté kuchyně s menším sezením a také schody do patra, kde je místo na spaní.
Půjdeme do hlavního domu (127m2 podlahové plochy), po pravé straně vstupní předsíně je vchod do sklepa (56m2) , vlevo koupelna s vanou a toaletou a rovně pokračujeme do kuchyně, kde nás jako první zaujme dominanta této místnosti, vysoká kachlová kamna, u kterých si jistě dokážete představit dlouhé zimní večery, jak čtete svou oblíbenou knihu, popíjíte s partnerem víno, či si užíváte praskání dřeva. Neméně výrazná je jistě také prostorná kuchyňská linka s americkou lednicí a vestavěnými spotřebiči, samozřejmostí je jídelní stůl se židlemi. Kuchyní projdeme dále do obývacího pokoje s pracovnou, kde můžete řešit v pohodlí domova své pracovní záležitosti, či se večer pod dekou dívat z gauče na televizi. Vedle obývacího pokoje, se nachází ještě ložnice, kde se Vám budou zdát jistě téměř zámecké sny.
Vrátíme-li se do kuchyně a vydáme se po schodech do vyššího patra, objevíme zde komoru pro uschování úklidových potřeb a dále poslední, velmi prostorný pokoj, s vyvýšenou postelí, na kterou se dostanete po dřevěných schodech, v tomto pokoji Vás jistě na první pohled zaujmou dřevěné trámy po celé ploše pokoje, projdete-li k oknu, uvidíte zpoza stromů vykukovat již zmiňovaný zámek Chyše. Po levé straně od vstupu do tohoto pokoje je samostatná toaleta. Naproti domu je také garáž a jedno parkovací stání vedle.
Topení obou domů je zajištěno automatickým dávkovacím kotlem na tuhá paliva. Každý dům má také samostatný elektrický kotel. Domy prošly kompletní rekonstrukcí rozvodů topení, vody i elektřiny. Hlavní i vedlejší dům jsou napojeny kabelem do domácí sítě a hlídány kamerovým systémem. Nechybí zde vůbec nic k pohodovému bydlení bez dalších investic. Dům se prodává kompletně vybavený. Spoustu dalších informací a prohlídku tohoto nadstandardního domu Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorysy