PRODÁNO

Rodinný dům, Hrádek u Rokycan

183 m2, pozemek 1.005 m2, osobní vlastnictví

5.800.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ pro velkou rodinu


✔ klidný okraj obce

✔ garáž, zahradní domek, dílna

✔ možnost přikoupit pozemek


Hledáte prostorný rodinný dům? Máte velkou rodinu a chcete bydlet pohromadě? Lákalo by Vás klidné místo na kraji obce?
Pak právě pro Vás tu máme nabídku rodinného domu s prostornou zahradou, garáží, dílnou a zahradním domkem v obci Hrádek u Rokycan.
V roce 1998 bylo provedeno rozšíření domu přístavbou. Zároveň byla provedena rekonstrukce vnitřní instalací, výměna oken a nová střecha. V roce 2005 pak následovalo zateplení domu.
Pojďme se podívat dovnitř. Vstupujeme do prostorné předsíně odkud se můžeme vydat vpravo do samostatné místnosti která může sloužit například jako pracovna. Má také samostatný vchod do zahrady a tak vaši případní klienti nebudou procházet domem. Z pracovny vede schodiště do suterénu (11,6 m2) kde se nachází plynový kotel, bojler a místnost k ukládání věcí. Může také sloužit jako prádelna. Vrátíme se do předsíně odkud vstoupíme do domu a ocitneme se na chodbě se schodištěm do patra. Vpravo je samostatné WC. První dveře vlevo jsou do koupelny s kulatou vanou, další dveře pak vedou do ložnice. Naproti ložnici jsou dveře do prostorné kuchyně odkud se pak dostaneme do největší místnosti přízemí využívané jako obývací pokoj.
Po schodišti se přesuneme do patra. Všechny pokoje v patře mají samostatné vstupy z chodby a nejsou tedy průchozí. Vlevo od schodiště je malá chodbička, kde jsou dva pokoje a koupelna s WC. Naproti schodům vstup do velkého pokoje s možností vybudování šatny v sešikmené části. Díky střešním oknům je zde dostatek přírodního světla. Poslední místností je aktuálně kuchyně se schodištěm do obytného podkroví (22,5 m2).
Prostorná zahrada nabízí dostatek místa pro hraní dětí, pěstování ovoce a zeleniny či bazén. Nachází se zde dřevěná pergola (22 m2), garáž (52 m2) která je kompletně podsklepená a nabízí obrovský prostor pro uskladnění věcí, u garáže je další místnost (15 m2) využívaná jako dílna. V rohu pozemku je ještě zahradní domek (35 m2) původně využívaný k ukládání nářadí. Později přestavěn na místo pro oslavy a jako klubovna pro děti. Fantazii se meze nekladou a prostoru je zde hodně.
K domu lze ještě přikoupit za 80.000,- Kč sousední pozemek o velikosti 764 m2. V současnosti využívaný na parkování aut.
Dům se nachází na úplném kraji obce a sousedí s lesem. V obci je škola, školka restaurace i obchod. Za pár minut jste autem v Rokycanech.
V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně.
4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorysy

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.