PRODÁNO

Rodinný dům, Javorná

132 m2, osobní vlastnictví, pozemek 1525 m2

Prodáno

Hledáte dostupné bydlení v rodinném domě s velkou zahradou? Rádi byste bydleli v klidném krásném prostředí plném lesů a luk, kousek od Karlových Varů? 

Pak mi dovolte Vám nabídnout rodinný dům v obci Javorná, o podlahové ploše 132 m², na pozemku o rozloze 1525 m². Dům byl postaven kolem roku 1927 vedle zámku Javorná s kostelem svatého Jana Nepomuckého. V období od roku 2000 probíhaly v domě dílčí rekonstrukce, vyměněna byla některá okna, byla provedena kompletní rekonstrukce rozvodů elektřiny, vody i topení. Dům je tak na své stáří ve velmi dobrém stavu. 

Jedná se o dvoupodlažní podsklepený (43 m²) objekt s půdou (30 m²). Vytápění je možné na tuhá paliva nebo novým elektrickým kotlem. Pitná voda je ze studny, ty jsou tu pro jistotu dvě. Jedna pod domem a v případě nouze je vedle domu ještě studna vrtaná, samozřejmě napojená do rozvodu. 

V přízemí se nachází kuchyň, koupelna, jídelna a prostorný obývací pokoj s krbem. Jídelna a obývák jsou rozděleny dodatečně vybudovanou sádrokartonovou příčkou. V prvním patře jsou dva samostatné pokoje. 

Před vchodem do domu je zbudované kryté venkovní posezení, na které navazuje dřevník plný krásných špalků. Krb už se těší, až si v něm v zimě zapálíte. Vedle dřevníku je prostorná garáž. Posledním objektem u domu je dílna, kde se vyřádí kutilové. 

Mezi dílnou a garáží se prochází dále na zahradu o rozloze téměř tisíc metrů. Zde jsou ovocné stromy, kůlna, kotec a jezírko. Okolí přímo vybízí k houbaření a na své si přijdou i cyklisté. Dům je vhodný jak pro celoroční bydlení, tak pro letní víkendový odpočinek. Doporučuji prohlídku, zamilujete si to tu.