PRODÁNORodinný dům, Jenišov

82 m2, osobní vlastnictví

5.300.000,- (prodáno)

Hledáte domeček v klidné obci prakticky v Karlových Varech? Chcete si užívat v rodinném domě s nízkými náklady a jednoduchou údržbou? Pak Vám nabízím rodinný dům o velikosti 3+KK (82 m2) se zahrádkou (379 m2) v Jenišově. Celková plocha pozemku je 482 m2.
Do domu vstoupíme od parkovacího stání do chodby, ve které je velká šatní vestavěná skříň a je z ní přístup do všech místností domu. Prvními dveřmi vejdeme do pracovny či pokoje pro hosty. Lze z něj samozřejmě udělat i dětský pokoj. Druhé dveře vedou do větší ložnice s obrovskou vestavěnou skříní. Dveřmi proti vchodu se dostaneme do koupelny, která nabízí dostatek prostoru a nachází se v ní jak rohová vana tak sprchový kout. Vlevo od vchodu do domu je umístěna spíž k ukládání potravin a dveřmi vedle projdeme do největší místnosti v domě. Je zde obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním stolem ve výklenku domu. Vše nabízí dostatečný prostor pro poklidné žití. V zimních měsících jistě využijete krásná kachlová kamna a v letních zase posezení na zahradní terase kam se dostane přímo z obývacího pokoje.
Dům byl postaven v roce 2008 a současný majitel ho zakoupil o rok později. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, odpad je napojen do kanalizace a voda je z řádu. Dům je ve výborném stavu a bude k nastěhování začátkem září letošního roku.
Jenišov je samostatná obec na okraji Karlových Varů s úplnou infrastrukturou a napojením na Karlovy Vary městskou hromadnou dopravou. Vzhledem k tomu že jsme na kraji města okolí vybízí k procházkám či cykloturistice po krásném okolí které začíná prakticky za domem.
4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša. 

Fotogalerie

Půdorys

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.