2.100.000,-

Rodinný dům, Kraslice

274 m2, osobní vlastnictví

2.100.000,-

Klíčové parametry

✔ rekonstrukci si dokončíte podle sebe


✔ v nádherné přírodě

✔ nakoupený materiál

✔ obrovský prostor


Hledáte nemovitost kterou si dokončíte dle svých představ? Potřebujete dům s obrovským prostorem? Případně chcete mít v domě i prostor k podnikání?

Pak tu přesně pro Vás máme nabídku prostorného (274 m2 užitné plochy) rodinného domu v Kraslicích. Dům je dvoupodlažní a je usazen do svahu. Nad domem je svažitá zahrada.

V domě byla započata rekonstrukce, která je již v pokročilé fázi. V přízemí jsou zbudovány příčky, kompletní rozvody elektřiny, vody a odpadů. Vytápění je také připraveno, plynový kotel je na svém místě a rozvedené jsou připojení k radiátorům. Zbývá položit podlahové topení na které je materiál nakoupený. V patře je rozvedeno topení (radiátory jsou také nakoupeny), voda a odpady. Nejsou vyzděny příčky, ale materiál je nakoupen. Nakoupena je také vata na izolaci mezi obytným prostorem a půdou a trámy k výměně. Materiálu k pokračování prací je zde tudíž dostatek a dokončení rekonstrukce již nebude tak nákladné.

Půdorysy dle aktuální projektové dokumentace najdete ve fotogalerii. Stále je zde ale prostor pro Vaše preference a dá se s tím pracovat a upravovat dispozice. Stavební povolení k rekonstrukci bylo vydáno, a tak můžete ihned pokračovat.

Ve fotogalerii jsou převážně vizualizace budoucího stavu. Aktuální stav zjistíte buď osobní prohlídkou nebo mi napište a já Vám poskytnu fotografie.

U domu bylo vybudováno také parkovací stání.

Město Kraslice se rozkládá podél toku řeky Svatavy v Kraslickém průsmyku, jenž odděluje masiv Krušných hor od pohoří Halštrov. Je zde kompletní občanská vybavenost i dostatek sportovního vyžití. Prochází tudy několik cyklostezek a jsou zde i lyžařské vleky. Okolní příroda přímo vybízí k výletům či houbaření.

Co se týče dostupnosti tak v Karlových Varech jste autem za cca 30 minut a do Německého Klingenthalu to máte pár minut.

Pokud hledáte pro svou rodinu dostatek prostoru tak neváhejte a domluvte si prohlídku. Rozhodně to bude stát za to.
4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorysy

Prohlídky a informace na 

603 587 429

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.