PRODÁNO


Rodinný dům či chalupa, Ležky

126 m2, osobní vlastnictví

1.570.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ rekonstrukci si uděláte podle sebe


✔ v nádherné přírodě

✔ možno chovat domácí zvířata

✔ blízko hlavního tahu na Prahu


Hledáte rodinný dům v klidné lokalitě, který si zrekonstruujete podle svých představ? Chcete chovat králíky, slepice či prasátko? Nebo jen hledáte místo na víkendy?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano pak je nabídka tohoto rodinného domu v obci Ležky přesně pro Vás. Jedná se o stavbu dvoupatrového rodinného domu z počátku 20. století.

Ve druhém patře domu je byt 2+1 o velikosti 66 m2. V přízemí technické zázemí. Kotelna s prádelnou, skládek a chlév. Nad bytem prostorná půda o velikosti cca 41 m2. K obytné části je přistavěna velká stodola s garáží. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajištuje bojler.

Na zahradě je k posezení postavena dřevěná pergola s venkovním grilem a udírnou. Většina zahrady je zastíněna obrovským ořechem. Také zde najdete vykopaný prostorný sklep.

Obec Ležky zná jistě každý, kdo projížděl okolo po Pražské silnici. Dominantou jsou totiž Kapucínské skály, které jsou oblíbeným místem horolezců. V obci je také hospůdka. Na nákupy musíte do Lubence, který je 5 minut autem. Výhodou je jistě i poloha. Přímo z obce se napojíte na hlavní tah Karlovy Vary – Praha. V Praze jste za necelou hodinu a v Karlových Varech za 30 minut. Až dostaví dálnici tak ještě mnohem rychleji.

V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně.

4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorysy

Prohlídky a informace na 

603 587 429

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.