PRODÁNO


Rodinný dům či chalupa, Lomnice

97 m2, osobní vlastnictví

2.650.000,- (prodáno)

Klíčové parametry

✔ rekonstrukci si uděláte podle sebe


✔ občanská vybavenost

✔ možno chovat domácí zvířata

✔ oblíbená lokalita


Hledáte domeček, který byste si zrekonstruovali podle svého?

Pak právě pro Vás zde mám nabídku rodinného domu v Lomnici u Sokolova. Dům má jedno nadzemní podlaží, obytné podkroví a je zčásti podsklepen.

Dům má již svá nejlepší léta za sebou, ale bylo o něj pečováno s láskou. Pro začátek tedy není nutné investovat velké peníze a je obyvatelný prakticky okamžitě. V přízemí se nachází kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj s krbovými kamny, ložnice a koupelna s WC. Po strmějších schodech se dostanete do podkroví, kde jsou další dva pokoje.

V přízemí jsou všechna okna plastová, v patře dřevěná. Částečnou rekonstrukcí prošla koupelna se sprchovým koutem. Vytápění v obýváku a ložnici zajišťují plynové vafky a krbová kamna. V patře jsou v každém pokoji kamínka.

Za domem na zahradě je ještě garáž s dílnou.

Dům se nachází v klidné části Lomnice, obec má kvalitní občanskou vybavenost. Je zde mateřská škola, základní škola, lékař, obchod, pošta i restaurace. Výhodou je též autobus MHD jezdící do nedalekého Sokolova. Pro sportovce jsou zde tenisové kurty, fotbalové a víceúčelové hřiště.

4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša. 

Fotogalerie

Půdorysy

Prohlídky a informace na 

603 587 429

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.