13.500.000,-Rodinný dům, Nová Víska

373 m2, pozemky 13.121 m2, osobní vlastnictví

13.500.000,- (rezervováno)

Klíčové parametry

✔ nádherné místo

✔ nízké provozní náklady

✔ obrovský prostor

✔ možno chovat domácí zvířata

✔ dopravní dostupnost

Toužíte po bydlení v klidu a v nádherné přírodě? Potřebujete pro svou rodinu dostatek prostoru? Hledáte reprezentativní sídlo s perfektní dostupností města?
Pak je toto venkovské sídlo přesně pro Vás. Jedná se o rodinný dům s obrovským pozemkem v obci Nová Víska nedaleko Žalmanova.
Pojďme se na to ale podívat postupně. Dům o dvou podlažích byl postaven v roce 2011. V suterénu (112 m2 - 1.PP) se nachází obrovská garáž na dvě auta, wellness místnost se sprchovým koutem a přípravou pro saunu a vířivku, tělocvična (posilovna), obloukový sklep zachovaný z původního domu a sklad. Po schodech se dostaneme do hlavního obytného patra domu (142 m2 - 1.NP). Hlavní chloubou je obývací pokoj s nadstandardním kuchyňským koutem a krbem. Ale co Vás zaujme na první pohled je prostornost, kterou podtrhuje pohled na přiznanou střešní konstrukci. Tuhle místnost budete milovat. Pokračujeme do chodby připravené na obrovskou vestavěnou skříň, kam uložíte vše co bude potřeba. Z té je pak vstup do koupeny a tří podobných pokojů. Co se týče koupelny ta je vybavena vanou, sprchovým koutem, WC i bidetem. Ze všech pokojů se posuvnými dveřmi dostanete na terasu k velkému bazénu (30m2). Tím ale tento dům ještě zdaleka nekončí. Z boku domu je vstup do technické místnosti, kde najdeme veškeré technické zázemí domu jako je tepelné čerpadlo s rekuperací, akumulační zásobníky vody a ohřev a filtraci bazénu. Dům má ale ještě jedno patro, aktuálně nevyužitá půda (cca 67 m2) připravená pro výstavbu dalších obytných místností. Je zde odizolovaná střecha a přivedené sítě.
Okolo bazénu a okrasné zahrady s automatickým zavlažováním z nedalekého rybníka přejdeme k zahradnímu domečku (51 m2) který využijete k rodinným oslavám či setkávání přátel. Je zde i místo například na kancelář. Za domečkem je další část zahrady, která je již více hospodářská. Najdete zde kurník s oploceným výběhem, vyvýšené záhonky, zapuštěné ohniště a kůlny k ukládání techniky a krmení. Obě části patřící k domu jsou oploceny a mají dohromady 3154 m2. Následuje například pastvina pro ovečky nebo koně (1861 m2) a dále polnosti (7458 m2). Výhodou je vlastní příjezdová cesta k horní části zahrady.
Poslední a neméně důležitou věcí je dopravní dostupnost. V Karlových Varech jste autem za 15 minut.
Okolí vybízí k turistice, projížďkách na kole a houbaři si také najdou svá místečka. Je to zkrátka ráj na zemi.
4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Půdorysy

Prohlídky a informace na 

603 587 429

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.