2.500.000,-


Rodinný dům, Podhradí u Aše

203 m2, osobní vlastnictví

2.500.000,- 

Klíčové parametry

✔ rekonstrukci si uděláte podle sebe

✔ velký pozemek

✔ v klidu a zeleni přesto blízko města

✔ historická vila

✔ cihlový dům


Hledáte bydlení pro velkou rodinu? Máte rádi prvorepublikovou architekturu? Chcete bydlet obklopeni krásnou přírodou, a přesto nedaleko města? Pak právě pro Vás je tato nabídka domu v Podhradí u Aše.

Jedná se o dvougenerační rodinný dům z období 1. republiky. Jsou zde ve dvou patrech dva byty 2+1 (69 m2) a obytná půda o velikosti 65 m2. Celý dům je podsklepený.

Nově je součástí prodeje i sousední pozemek o velikosti 614 m2. Aktuálně je tedy celková plocha pozemku 1107 m2. 

Dům pamatuje hodně, po válce zde byly byty pro velitele četnické stanice a rodinu učitele. Později dokonce četnická stanice. Historii domu Vám předám na prohlídce.

Rekonstrukce je na novém majiteli, který si dům uzpůsobí svým potřebám. Může zůstat jako dvougenerační, ale je také možné z něj vytvořit moderní bydlení pro velkou rodinu v historickém kabátu. Fantazii se meze nekladou.

Částečně ale rekonstrukce započata byla. Některá okna jsou vyměněna za plastová, vchodové dveře také. Nový je také přívod el. energie do domu. Ve sklepě nový kotel na tuhá paliva s automatickým podavačem a bojler na ohřev vody.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout nejen současný stav ale také vizualizace po rekonstrukci.

Nutno vyzdvihnout také místo. Podhradí leží po levé straně Ašského potoka přibližně 5 kilometrů severně od Aše, v nadmořské výšce 562 metrů. Obec se rozkládá pod ostrohem, na němž stojí zbytky hradu Neuberg ze 13. století. Okolní krajina přímo vybízí k procházkám a také cykloturistice. Daleko to nebudete mít ani k přehradě Bílý Halštrov.

V případě většího počtu zájemců proběhne jednání o ceně.
4fin Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby financování na míru dle vašich požadavků a možností. Více informací a prohlídku Vám zajistí realitní makléř Viktor Tůša.

Fotogalerie

Vizualizace

Půdorysy

Prohlídky a informace na 

603 587 429

Máte podobnou nemovitost a chtěli byste ji také prodat?

Klikněte na tlačítko níže, vyplňte formulář a nebo mi rovnou zavolejte.