.

Zahrada, Bochov

chatka 60 m2, zahrada 787 m2

Již není na prodej

Hledáte ideální místo pro rodinnou rekreaci?
Nabízíme k prodeji zahradu s vlastním příjezdem a patrovou chatou se zastavěnou plochou 43 m2 v zahrádkářské osadě v Bochově. Obytná plocha chaty je cca 60 m2. V patře jsou dvě místnosti, kde jsou 4 místa na spaní a kancelářský stůl. V přízemí se nachází technická místnost, kuchyň s linkou, novou ledničkou, novým elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou. V obývací místnosti jsou kamna na dřevo, gauč a rohová lavice. V celé chatě je nová elektřina a úsporná světla. V chatě je tekoucí užitková voda s ohřevem a splachovací wc.
Na zahradě je nový zahradní domek o velikosti 5x3m s novou elektřinou. Zakopaný a vyhřívaný kulatý bazén (4,6 m) s tepelným čerpadlem a robotem na čištění. Solární sprcha se zásobníkem na 50 l.
Co Vás ale dostane do kolen je nová pergola o velikosti 24 m2, kde máte dostatek místa na pořádání oslav či rodinná setkání. V horším počasí může být pergola zavřená, pokud je hezky můžete třetinu stěn jednoduše odsunout a pergolu otevřít. Přivedena je užitková voda. Kuchyňská linka (bar), lednice na nápoje, velký plynový gril, led světla, stoly a lavice dělané na míru. Do pergoly je zaveden internet kabelem.
Chata, pergola i zahradní domek jsou kompletně vybaveny alarmem Jablotron.
Na zahradě vybudovány nové terasy a osazen nový trávník.
Za poslední 2 roky bylo do zhodnocení investováno více než 1,8 milionu korun. Nová elektřina, alarm, plot, vybavení chaty, zahradní domek, pergola, nový trávník, bazén 4,6m s tepelným čerpadlem.
Pozemky celkem mají výměru 787 m2. Chata nemá číslo evidenční, ani popisné. Objekt není vhodný na celoroční užívání.
Bochov je město s kompletní občanskou vybaveností nacházející se v krásné přírodě vybízející k letním aktivitám. Pokud mate rádi turistiku, či jezdíte na kole tak je toto místo naprosto ideální. 

Fotogalerie